Webdesign Studio

Budování internetové prezentace je komplexní proces

Ano, vytváření webových stránek není jen o psaní pro většinu lidí nesrozumitelného kódu. Jde o spojení několika různých tvůrčích činností a aplikování cenných zkušeností získaných v dosavadní praxi. Aby byl výsledek co nejlepší, je dobré svěřit tuto činnost odborníkům.

Tvorba www stránek

Že nevíte, jak by měl vypadat kvalitní web? Opravdu kvalitní webová prezentace se pozná již při první návštěvě. Z grafického hlediska nemusí jít nutně o mistrovské dílo plné flashových animací. Nicméně díky našim smyslům je právě grafika tím prvním impulsem, který působí na návštěvníka. Dalším a velice podstatným prvkem je obsah, bez kterého se dnes již neobejde žádný úspěšný web. Samozřejmostí je pak dobrá nalezitelnost ve vyhledávačích a přístupnost pro všechny uživatele internetu. Říkáte si, že něco ze zmíněných vlastností vaši webové prezentaci chybí? Možná, že nastala správna doba pro redesign.

Odborná analýza stránek

Myslíte si, že máte kvalitní webové stránky, ale stále máte nízký počet objednávek? Chcete vědět, co lze na Vašich internetových stránkách vylepšit? Vypracujeme pro vás odbornou analýzu, ze které se dozvíte, kde může být kámen úrazu.

Optimalizace stránek pro vyhledávače

Zkráceně SEO (z angl. Search engine optimization) je dnes již nezbytnou součástí úspěšných www prezentací. Jak zajistit, aby stránky byly na internetu vidět? Využijte toho, že lidé chtějí hledat, tak proč jim nenabídnout vaše produkty a služby ještě před konkurencí?

Registrace do katalogů

Základní rozdíl mezi vyhledávačem a katalogem je ten, že do vyhledávače se stránky přidávat nemusí, protože si je najde sám. Katalog je členěný seznam odkazů v kategoriích a odkaz se do něj naopak musí vždy přidávat ručně. Podceňování významu registrace do katalogů má zásadní vliv na celkovou návštěvnost webu.

Psaní textů - copywriting

Podceňovat vytváření textového obsahu pro svůj web je častá chyba mnoha majitelů či tvůrců internetových prezentací. S námi se vám to stát nemůže. Pro váš web vytvoříme kvalitní textový obsah, který bude návštěvníkům servírovat vaše webové "lahůdky" a oni se po nich budou ještě dlouho olizovat.

Související odkazy

Co možná nevíte

  • webdesign - tvorba internetových stránek a aplikací
  • search engine optimization (seo) - jde o sadu pravidel a doporučení pro www stránky, které když splňují, tak mají větší šanci se umisťovat na předních příčkách při vyhledávání
  • redesign - přepracování internetové prezentace do nové podoby
  • copywriting - psaní kvalitních textů pro internet, stylisticky správné a kvalitní texty rozhodují o úspěchu či neúspěchu webu
  • přístupnost - jde o určité měřítko, které udává nakolik jsou uživatelé omezováni v použití webu s ohledem na typ počítače, prohlížeče a jiných zobrazovacích zařízení
  • použitelnost - jestliže se na webu návštěvníci dobře orientují, nemají problém v jeho užití, se nazývá použitelnost a je klíčovým faktorem, který rozhoduje o tom, jestli návštěvník na webu zůstane či přejde někam jinam
Nenašli jste hledaný pojem? Zkuste se podívat do našeho kompletního slovníčku pojmů z prostřední internetu


 
WebdesignStudio.cz - Internetová řešení dle vašich potřeb.
© 2005 Bibetus s.r.o., všechna práva vyhrazena.