Webdesign Studio

Kdo stojí za WEBDESIGN studiem?

Webdesignstudio.cz je profesionální internetové studio, nabízející komplexní webdesignové, webhostingové a internetové reklamní služby. Nejvíce zkušeností máme s tvorbou firemních internetových prezentací a tvorbou elektronických obchodů - e-shopů. Spolupracujeme s kvalitními grafiky a další řadou partnerských firem na poli webdesignu a internetové reklamy, což rozšiřuje pole působnosti našeho studia a jeho zkušenosti.

Webdesignstudio je relativně mladé internetové studio, avšak jeho vůdčí osobnost Michal Piják má dlouholeté zkušenosti v této oblasti. Budováním internetových prezentací začal již v roce 1998 a působil mimo jiné v týmu elektronických médií Českého Telecomu (1. a 3. místo v soutěží WebTop100 o nejlepší web a 1. místo v soutěži Marketingová trefa).

Mezi naše další služby patří optimalizace internetových stránek a web aplikací pro vyhledávání, programování, komplexní internetový marketing, odborná analýza webových stránek, webhosting a samozrějmě jako součást služeb i copywriting, přístupnost a použitelnost, popřípadě i konzultace u jednotlivých služeb.

Proč zvolit nás?

Dokážeme naplnit sny svých klientů pomocí internetu - pomáháme jim zvýšit zisk, snížit náklady a získat nové zákazníky. Dokážeme vypracovat internetovou strategii, vytvořit WWW prezentaci, naprogramovat webové aplikace, zajistit propagaci a následně váš web spravovat. Je pro nás důležitá dobrá použitelnost webové prezentace.

Weby od nás jsou proto přehledné, logicky uspořádané, mluví srozumitelným jazykem a uživatelé se na nich snadno orientují. Komplikované projekty a složitý proces vývoje mají za následek dražší řešení, které je většinou i méně účinné. Naše cesta je naopak přímá, srozumitelná a vede rychleji k cíli.

Související odkazy

Kontakt

Bibetus s.r.o.
Loosova 1
Brno  638 00
tel.: +420 544 214 627
email: info@webdesignstudio.cz

Proč zvolit nás?

  • jsme zkušený tým odborníků
  • klademe důraz na kvalitu a kreativitu
  • komplexně pokryjeme Vaše potřeby
  • jdeme po měřitelných výsledcích
  • zvolili jsme jednoduchost


 
WebdesignStudio.cz - Internetová řešení dle vašich potřeb.
© 2005 Bibetus s.r.o., všechna práva vyhrazena.