Webdesign Studio

Další služby

Vytvořením internetové prezentace, pronájmem webhostingových služeb a registrací domén naše nabídka nekončí. Prezentace na internetu může být propojena s elektronickým obchodem. Dobré zboží se prodává samo, avšak aby se lidé o našem zboží dozvěděli, je možné využít marketingové metody jako je například cílená bannerová reklama či PR články na různých serverech.

Elektronický obchod

Chcete na internetu začít prodávat? Potom není nic jednoduššího, než zřídit kvalitní internetový obchod, bez něhož je prodávání na internetu takřka nemyslitelné. Kvalitní virtuální obchodní dům plně nahradí Váš kamenný obchod, takže se nemusíte vůbec obávat, že ho zákazníci nebudou navštěvovat, narozdíl od kamenného obchodu. Výhoda internetového obchodu je jednat to, že jeho "nájem" je velice levný a má pořád otevřeno, můžete prodávat stále, bez Vaší asistence! Více informací o elektronickém obchodě.

Internetový marketing

Internetový marketing zahrnuje prostředky, jak lze dělat marketing na internetu, což je jednak zřízení internetových stránek nebo internetového obchodu, dále prostředky na propagaci hotového e-shopu či webu. Reklama na internetu může být např. prostřednictvým vyhledávačů (placené odkazy, registrace do vyhledávačů a katalogů), dále budování zpětných odkazů (PR články, výměna odkazů) nebo třeba bannerová reklama či textová reklama. Další informace o internetovém marketingu.

Související odkazy

Vybrané reference 
WebdesignStudio.cz - Internetová řešení dle vašich potřeb.
© 2005 Bibetus s.r.o., všechna práva vyhrazena.