Webdesign Studio

Elektronický obchod

Především pro své nízké náklady se elektronické obchody objevují na internetu jak houby po dešti. Ne každý obchod je však také kvalitní. Spousta obchodníků vůbec nemyslí na uživatele a nákup v jejich e-shopech je bída a utrpení. Kvalitně vybudovaný elektronický obchod jenž poskytuje svým zákazníkům dostatečný komfort při nákupu, pocit bezpečí a důvěry, může být pro svého majitele doslova zlatým dolem.

Co všechno elektronický obchod umí

Nabízíme vám webovou aplikaci - elektronický obchod (e-shop) pro založení vlastního, samostatného internetového virtuálního obchodního domu. Umožní vám snadné prezentování výrobků a služeb vaší firmy prostřednictvím internetu. V našem internetovém obchodě není omezen počet položek, ani katagorií či subkategorií, a dokonce ani počet jazykových variant. Vše je neomezené takže vaše firma může bezproblémů expandovat. Abyste měli představu jak takový e-shop může vypadat, podívejte se např. na elektronický obchod s meteo výrobky.

Kolik to bude stát?

Určit cenu dopředu bez znalostí konkrétních detailů o obchodu (kdo bude obchod upravovat, kdo jej naplní zbožím, jaký design bude obchod mít apod.) je nemožné, proto pokud vás elektronický obchod zaujal, kontaktujte nás a my se vám ozveme s naší nabídkou speciálně připravenou pro vás.

Související odkazy

Spokojený klient


www.meteoshop.cz
Názor klienta:
S WEBDESIGN studiem spolupracujeme již několik let a tato spolupráce nám každý rok zvyšuje celkový obrat z našeho internetového obchodu. Důsledně zvolená marketingová strategie a kvalitní zpracování vzbuzující důvěru v našich zákaznících jsou pro náš business klíčové faktory.

provozovatel obchodu
Pavel Piják


 
WebdesignStudio.cz - Internetová řešení dle vašich potřeb.
© 2005 Bibetus s.r.o., všechna práva vyhrazena.